piątek, 20 lipca 2012

WIG Index D1

Eurodolar na nowych minimach. Jednakże w tym wpisie załączam wykres szerokiego indeksu WIG. Ostatnia struktura pięciofalowego wzrostu została najwyraźniej zakończona i obecnie może tworzyć się prawe ramię RGRa na fali 2/B. Przełamanie linii wsparcia powinno rozpocząć realizację spadkowej fali 3/C doprowadzającej do istotnej wyprzedaży na warszawskim parkiecie.
Tak to przynajmniej wygląda na chwilę obecną ;).

czwartek, 19 lipca 2012

magic S/R zones for EURUSD, H1

Kolejny test podaży blokuje wzrosty. Już wkrótce powinien powstać większy breakout. Któraś ze stron powinna się poddać i kurs opuści konsolidację...

środa, 18 lipca 2012

magic S/R zones for EURUSD, H1

W poniedziałek wspominałem o strefie z niższych interwałów. To właśnie ona powstrzymuje obecnie rynek przed większą wzrostową korektą.

wtorek, 17 lipca 2012

magic S/R zones for EURUSD, H2

Pierwsza oznaka dla korekty wyższego rzędu już się pojawiła - przełamanie strefy podaży. Dodatkowo rynek wyrysował załamaną falę impulsu po wcześniejszej korekcie nieregularnej "ABC". To również pokazuje wyczerpanie siły sprzedających euro, którzy zostali zmuszeni do szybkiego zamykania swoich krótkich pozycji.

poniedziałek, 16 lipca 2012

magic S/R zones for EURUSD

Wciąż interwał H2 z racji jego przejrzystości. Kupujący zatrzymali się na strefach podaży intra i obecnie ponownie poprzedni rejon popytu jest testowany, który pojawił się po raz pierwszy od długiego czasu. Tak więc cała kampania może powoli się kończyć i rynek powinien zbliżać się do wyrysowania większej w cenie i czasie korekty wzrostowej.
ZASTRZEŻENIE:
Treści przedstawione w artykule są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie niniejszego artykułu, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie niniejszego artykułu.