piątek, 31 grudnia 2010

Szczęśliwego Nowego Roku!

2010 rok był rokiem zmian. Począwszy od zmiany nastawienia do rynku po zmianę miejsca zamieszkania co wiązało się z podjęciem pracy w jednym z domów maklerskich. Wszystkie te zmiany są jak najbardziej pozytywne i można być z nich zadowolonym.
Nadchodzący rok będzie równie ciekawy, gdyż pojawiają się nowe możliwości i nowe wyzwania, o których pewnie jeszcze będę pisał na Blogu.

Wszystkim i każdemu z osobna czytającym ten wpis życzę szampańskiej sylwestrowej zabawy, a w 2011 roku dużo udanych inwestycji, dalszego samodoskonalenia, zdrowia i szczęścia którego nigdy za wiele :).

EURUSD D1

Kontynuacja...
Korekta nieregularna najwyraźniej została zakończona i obecnie powinniśmy obserwować kolejną falę impulsu wzrostowego (3/C) z zasięgami wyznaczonymi przez ekspansje mierzone dla fali (1/A).

środa, 29 grudnia 2010

od Nowego Roku...

W związku z mailowymi zapytaniami odnośnie przeprowadzenia indywidualnych szkoleń z Teorii Fal Elliott'a i jej zastosowania w praktyce, informuję iż taka możliwość rusza wraz z nowym 2011 rokiem.

Więcej szczegółów na stronie: http://www.szkoleniaforex.com/.

poniedziałek, 27 grudnia 2010

EURUSD D1

Kolejny z możliwych scenariuszy z korektą nieregularną.

USDJPY D1

Ostatnia fala korekcyjna "C" powinna dobiegać końca jako większa fala (2/B)...
ZASTRZEŻENIE:
Treści przedstawione w artykule są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie niniejszego artykułu, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie niniejszego artykułu.