czwartek, 22 marca 2012

EURUSD m15

Rynkowi udało się wybronić wsparcie zaznaczone dziś rano. Dzięki temu mogła powstać duża struktura 1/A, 2/B, 3/C z możliwą załamaną falą impulsu.
Kontynuując zagrania, tym razem otwarta pozycja długa po pierwszym odbiciu na potencjalną falę iii/c. Transakcja zamknięta, późna godzina, wystarczy na dziś.

magic S/R zones for EURUSD

EURUSD m30

W nawiązaniu do wczorajszego wpisu, w którym przedstawione było wejście na falę trzecią, rynek później zakończył całą pięciofalową strukturę spadkową.
Dzięki temu wieczorem została otwarta pozycja długa z celem w rejonie wierzchołka fali "iv". W nocy TP został trafiony.

środa, 21 marca 2012

EURUSD H1, magic S/R zones for EURUSD - midterm

 Kontynuując oznaczenia dla EURUSD może wyjść coś takiego jak wyżej.
 Dzięki takiej sytuacji zostały zajęte dwie pozycji. Wczorajsza na wsparciu po wybiciu górą z klina...
...oraz dzisiejsza po zakończeniu potencjalnej piątki w piątce. Short otwarty na podfalę trzecią w nowym impulsie spadkowym.

poniedziałek, 19 marca 2012

EURUSD H1, magic S/R zones for EURUSD - midterm

Oznaczenia fal z biegiem czasu mogą się zmieniać, natomiast wyznaczone wcześniej strefy pozostają.
Dziś obserwowaliśmy dynamiczne przełamanie oporu, które doprowadziło do testu strefy wyrysowanej już 13 marca. W tym miejscu rynek się na tę chwilę zatrzymał. 
Od strony oznaczeń może się obecnie tworzyć podfala czwarta w fali piątej w fali "C" w korekcie pędzącej lub nieregularnej w zależności czy wierzchołek fali "A" zostanie wybity, a więc czy kolejna z wyrysowanych wcześniej stref będzie testowana (tym razem z 9 marca).

magic S/R zones for EURUSD

ZASTRZEŻENIE:
Treści przedstawione w artykule są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie niniejszego artykułu, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie niniejszego artykułu.