sobota, 8 sierpnia 2009

Statystyki, ankieta

Tak oto prezentują się statystyki odwiedzin zmodernizowanego Bloga od dnia 26 lipca. Jako, że ostatnio Blog jest dość systematycznie odwiedzany, co mnie bardzo cieszy i motywuje do dalszej pracy :), prosiłbym o wypełnienie ankiety w celu uzyskania informacji zwrotnej od Was odwiedzających niniejszą stronę.

Z góry dzięki.

piątek, 7 sierpnia 2009

NFP

Jak w każdy pierwszy piątek miesiąca o godzinie 14:30 zostaną opublikowane dane o zatrudnieniu w sektorze pozarolniczym w Stanach Zjednoczonych (Non-Farm Payrolls).
Jak co miesiąc GFT sponsoruje webinarium na żywo traktujące o tym jak można zagrać na wyżej wspomnianych danych.

czwartek, 6 sierpnia 2009

EURUSD m1

Taka ciekawostka, struktura 12345 abc na wykresie 1 minutowym.

GBPUSD H4

Spadek odbył się zgodnie z planem, nieco mocniejszy od prognozowanego, ale nie to jest istotą Teorii Fal, ale to żeby być przynajmniej o krok przed rynkiem...
Należy jednocześnie pamiętać, na których falach warto grać.

GBPUSD H4

Jeden z możliwych scenariuszy...

środa, 5 sierpnia 2009

GBPUSD D1

Znalezione w archiwum :). Wcześniej prognozowany ruch GBPUSD na wykresie dziennym i obecny:

GBPUSD H4

Wspominany wcześniej koniec fali wzrostowej być może właśnie nastąpił...

GBPUSD H4

Na chwilę obecną prawdopodobnie zakończenie fali 3 jest już bliskie. Można zaobserwować tutaj alternatywną strukturę dla fali 1.
W szerszym obrazie z wykresu dziennego, wygląda to na falę 3 w fali 5 podobnie jak na parze EURUSD.

wtorek, 4 sierpnia 2009

EURUSD D1

Prawdopodobnie na wykresie dziennym EURUSD kończy się cały cykl impulsów w górę i spodziewana jest większa i dłuższa w czasie korekta.
ZASTRZEŻENIE:
Treści przedstawione w artykule są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie niniejszego artykułu, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie niniejszego artykułu.