piątek, 13 lipca 2012

magic S/R zones for EURUSD

Ponieważ na niższych interwałach czasowym zagęszczenie stref jest bardzo duże powyższy wykres przedstawia sytuację na wykresie H2. Tutaj jest bardziej klarownie :).

czwartek, 12 lipca 2012

magic S/R zones for EURUSD


środa, 11 lipca 2012

EURUSD H1

Powyżej dwa możliwe scenariusze jeśli chodzi o "uklepywanie" dna.

W ostatnim czasie...

Ponieważ mamy już sezon wakacyjny, po rajdzie w górę na pozycji "balance", przychodzi czas na realizację zysków. Dodatkowo robię sobie letnią przerwę od tradingu - odpoczynek w tej dziedzinie też jest wskazany :). Natomiast wciąż na Blogu będą pojawiać się analizy rynkowe.
Udanych transakcji!

EURUSD H1, magic S/R zones for EURUSD

Łącząc najbliższe strefy popytu i podaży oraz elliottowskie oznaczenia wychodzi wykres jak powyżej...

wtorek, 10 lipca 2012

EURUSD H1

Uwzględniając weekendową lukę bessy można zauważyć, że potencjalna korekcyjna fala czwarta zatrzymała się dość dokładnie przy zniesieniu 23,6% mierzonego dla fali trzeciej.
Tutaj również wypadały strefy podaży co skutecznie zatrzymało ruch wzrostowy.
Obecnie zgodnie z poprzednimi oznaczeniami rynek może tworzyć falę piątą.

magic S/R zones for EURUSD

Od wczoraj rynek stara się "rozebrać" strefę podaży ze zleceń sprzedaży... Jeśli kupującym euro w końcu się to uda, to będzie można oczekiwać ponownego testu 1,24..

poniedziałek, 9 lipca 2012

magic S/R zones for EURUSD

Pierwsza z piątkowych strefy jak na razie skutecznie powstrzymuje odbicie. Dopiero jej pokonanie pokaże, czy rynek ma siłę wyrysować większą w cenie i czasie korektę. Jeśli tak, to ten scenariusz pokryje się z oznaczeniami falowymi wskazującymi na falę czwartą (jeśli nie, rozbudują się kolejne podfale spadkowe).
ZASTRZEŻENIE:
Treści przedstawione w artykule są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie niniejszego artykułu, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie niniejszego artykułu.