środa, 12 maja 2010

GBPUSD, H4


Obecny ruch na parze GBPUSD wygląda jak część korekty na fali 4 i jest to prawdopodobnie dopiero fala b i niedługo fala c w większej fali (b) i powinien być jeszcze czas na utworzenie fali (c) na zakończenie całej korekty.

poniedziałek, 10 maja 2010

USDJPY, H4

Możliwe, iż na wykresie pary USDJPY tworzy się zwykła korekta typu zygzag...

niedziela, 9 maja 2010

EURUSD Daily

W długim terminie para EURUSD pozostaje ciągle w kanale spadkowym i nie ma siły wybić się, jak na razie, z niego dołem. Zatem obecną strukturę można rozpisać jako podwójny zyg zag ABCXABC z możliwym niedługim zakończeniem ostatniej spadkowej fali C...
ZASTRZEŻENIE:
Treści przedstawione w artykule są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie niniejszego artykułu, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie niniejszego artykułu.