sobota, 26 września 2009

EURUSD D1

Wcześniej opisywany cel został osiągnięty...

czwartek, 24 września 2009

GBPUSD m30

Możliwa struktura na parze GBPUSD...

środa, 23 września 2009

EURUSD D1

Aktualnie spodziewam się ruchu w dół przynajmniej do okolic 1,4600.

EURUSD H1

Czytelna struktura rozpoczęta wczoraj i zakończona dzisiaj na wykresie H1 pary EURUSD...

wtorek, 22 września 2009

EURUSD Weekly

Skoro założenie jest takie, iż niedługo to Dolar powinien rosnąć w siłę to najlepiej poczekać na jakieś zdecydowane potwierdzenie. Ponieważ mamy do czynienia z dość sporą strukturą, takie potwierdzenie powinno najlepiej wyglądać na wykresie tygodniowym. Obecnie oczekuję na tymże wykresie świecowej formacji odwrócenia trendu w celu potwierdzenia spadków z minimalnym celem w okolicach 1.4000...

EURUSD H4

Długoterminowo kurs pary EURUSD również znalazł się w dość ciekawym miejscu...

GBPUSD D1

Ponieważ na chwilę obecną linia szyi została naruszona i kurs zamiast ją przebić odbił się od niej pozostaje ciągle aktualny wcześniejszy scenariusz z falą 4 jako korektą abc.

poniedziałek, 21 września 2009

GBPUSD D1

Wcześniej opisywany cel został trafiony...
ZASTRZEŻENIE:
Treści przedstawione w artykule są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie niniejszego artykułu, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie niniejszego artykułu.