piątek, 4 grudnia 2009

EURUSD H1

Cel z wczoraj został ładnie trafiony.

czwartek, 3 grudnia 2009

EURUSD H1

Możliwa struktura zapowiadająca spadki na parze EURUSD w najbliższym czasie...

środa, 2 grudnia 2009

GBPUSD H4

Kurs pary GBPUSD dotarł do wspomnianej skośnej linii, jednak patrząc na strukturę pod fal, na chwilę obecną, nie wygląda to na możliwy silny impuls w górę, jednak na dalszą część korekty...

poniedziałek, 30 listopada 2009

GBPUSD H4

Obecnie na parze GBPUSD na interwale H4 można by uznać za kluczowe dwie linie. Jedna z nich to linia skośna po szczytach, a druga to ostatni dołek. Na chwilę obecną przebicie jednej bądź drugiej linii może prowadzić do silniejszego ruchu...

niedziela, 29 listopada 2009

EURUSD H1

Możliwe, iż na rynku EURUSD jesteśmy jeszcze w fali korekcyjnej, a wybicie szczytu nastąpiło na fali B, a nie na nowej fali impulsu. Może to być aktualnie korekta pędząca lub korekta nieregularna.
Dla obu przypadków miejscem docelowym wysokiego prawdopodobieństwa może być rejon 1,4730 ponieważ w przypadku korekty pędzącej fala C jest często blisko równości do fali A, natomiast w przypadku korekty nieregularnej fala C powinna zejść jeszcze niżej.
Oczywiście należy uważać na nowy szczyt :).
ZASTRZEŻENIE:
Treści przedstawione w artykule są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie niniejszego artykułu, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie niniejszego artykułu.