środa, 16 września 2009

Wyjazd

Z powodu dłuższego wyjazdu do Łodzi najbliższy możliwy wpis pojawi się dopiero w poniedziałek 21 września.
Udanych transakcji :).

wtorek, 15 września 2009

Para i struktura dnia... USDCHF (kontynuacja).

USD INDEX

Długoterminowe spojrzenie na index Dolara. Wzrost oznaczony jako "1" dość czytelnie składa się z 5 pod fal. Korekta jako fala 2 zeszła do istotnego poziomu jakim jest zniesienie 61,8% fali wzrostowej.
Przy wszystkich korelacjach wskazuje to na kolejne silne umocnienie amerykańskiej waluty...

EURUSD D1

Możliwy długoterminowy scenariusz dla pary EURUSD...

USDCHF H1

Po 5 falowym ruchu w dół, możliwe iż zamiast korekty abc powstanie kolejna struktura 5 falowa w przeciwnym kierunku...

poniedziałek, 14 września 2009

CRUDE OIL

Ropa typu Crude po wydłużonej fali 5 jak to na surowcach bywa wygląda również na spadki z celem jako możliwa linia szyi...

S&P500

Po 5 falowym ruchu w dół na S&P widać wyraźną 3 falową korektę, co może oznaczać iż w najbliższym czasie można spodziewać się solidnych spadków na giełdzie amerykańskiej, a co za tym idzie także na innych giełdach. Jeśli korelacja z Dolarem pozostanie to oznaczać będzie bardziej długoterminowe umocnienie amerykańskiej waluty...

USDPLN

Dłuuugoterminowa ciekawostka jeśli chodzi o USDPLN...

EURUSD m15

Na dobry początek dnia...

niedziela, 13 września 2009

GBPUSD D1

Możliwe, iż tworzy się teraz prawe ramię czegoś co wyglądać może w niedalekiej przyszłości jak formacja głowy z ramionami. Jeśli miałaby to być fala 4 to celem jest przeważnie linia szyi, która może być tylko lekko naruszona.
ZASTRZEŻENIE:
Treści przedstawione w artykule są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie niniejszego artykułu, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie niniejszego artykułu.