wtorek, 29 grudnia 2009

Szczęśliwego Nowego Roku!

Z powodu wyjazdu na Sylwestra życzenia składam już teraz :). Niech przyszły 2010 rok będzie jeszcze lepszy od obecnego. Wszystkim życzę dużo zdrowia, pozytywnego myślenia, wiele wiele zielonych dodatnich pipsów, rozwagi i rozsądku, szczęścia (zawsze się przyda :)) oraz wiary w to, że ten rynek nie jest taki straszny :).
Kolejne wpisy powinny ukazać się po 4 stycznia.

UDANEJ ZABAWY i całego 2010 roku!

USDCHF H4

Wcześniej zaznaczona strefa możliwego solidniejszego wsparcia właśnie została trafiona... Teoretycznie póki czerwona linia nie zostanie naruszona, a kurs nie zejdzie poniżej drugiego wsparcia są szanse na jeszcze jeden ruch w górę. Oczywiście należy poczekać na potwierdzenie takiego ruchu.
ZASTRZEŻENIE:
Treści przedstawione w artykule są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie niniejszego artykułu, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie niniejszego artykułu.