poniedziałek, 6 sierpnia 2012

Zmiana adresu subskrypcji w weekend - nowa strona już w piątek!

Informacja kierowana do wszystkich czytelników korzystających z subskrypcji przez czytniki RSS:
W związku ze zmianą domeny dla nowej strony zmieni się również adres RSS Feed.
Jeśli wszystko przebiegnie poprawnie baza feedów powinna zostać automatycznie przeniesiona w weekend i nie trzeba będzie niczego osobiście zmieniać. 
Natomiast na wszelki wypadek zostanie także podany nowy adres dla czytników RSS, aby móc zmienić go ręcznie (różnie bywa z automatami :)).
W piątkowym wpisie pojawi się także nowy adres strony i z tym dniem (10.08.2012) na niniejszym Blogu przestaną się ukazywać kolejne wpisy, jednakże będzie on ciągle dostępny w sieci. Pomimo to archiwa zostały już przeniesione na nową domenę.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

ZASTRZEŻENIE:
Treści przedstawione w artykule są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie niniejszego artykułu, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie niniejszego artykułu.