poniedziałek, 6 sierpnia 2012

magic S/R zones for EURUSD, m30

W dłuższym terminie opór z H2 wciąż powstrzymuje wzrosty. Natomiast na niższym interwale czasowym m30 cała struktura impulsu może dobiegać końca, gdyż na tę chwilę ostatnia korekta przypomina spadek na fali czwartej gdzie pojawili się kupujący, którzy kreują obecnie potencjalną falę piątą.

4 komentarze:

Unknown pisze...

Mógłbyś nanieść oznaczenia fal ?

Teletrade-dj pisze...

Właśnie to samo miałam pisać. Przydałyby się oznaczenia fal.

Unknown pisze...

I like this Article beause it is knowledgable and summarised. I enjoy reading this article. thank you for sharing such a wonderful post, I will surely work as per mentioned in this article for training

prezentacje maturalne pisze...

Swietny blog.

Publikowanie komentarza

ZASTRZEŻENIE:
Treści przedstawione w artykule są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie niniejszego artykułu, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie niniejszego artykułu.