czwartek, 3 listopada 2011

W ostatnim czasie cd.

W ostatnim czasie dzięki dużej zmienności na EURUSD udało się uzyskać jeden z lepszych wyników jeśli chodzi o ilość zyskownych transakcji z rzędu. Na tę chwilę jest ich dziesięć...
Być może zapoczątkuje to nowy dział na Blogu, który będzie poświęcony nie tylko analizom, ale także ścisłemu tradingowi - http://forex-analizy.blogspot.com/2011/10/w-ostatnim-czasie.html.

poniedziałek, 31 października 2011

S&P 500 W1

W nawiązaniu do poprzedniego wpisu rynek przetestował istotny opór w postaci przełamanej wcześniej linii szyi.  Jest to książkowa bariera dla dalszych wzrostów, co w przypadku jej wybronienia mogłoby potwierdzić zakończenie drugiej fali korekcyjnej.
Wówczas zgodnie z giełdowym powiedzeniem "kupuj plotki sprzedawaj fakty" indeks miałby otwartą drogę do spadków jako fala trzecia...
ZASTRZEŻENIE:
Treści przedstawione w artykule są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie niniejszego artykułu, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie niniejszego artykułu.