piątek, 6 lipca 2012

magic S/R zones for EURUSD

Jak na piątkowe późne popołudnie to trochę się dzieje...

EURUSD H1

Oznaczeń ciąg dalszy...

czwartek, 5 lipca 2012

EURUSD D1

Możliwe oznaczenia w dłuższym terminie...

magic S/R zones for EURUSD

i po EBC...

EURUSD H1

Kontynuacja wczorajszych oznaczeń...

magic S/R zones for EURUSD

W oczekiwaniu na EBC...

środa, 4 lipca 2012

magic S/R zones for EURUSD, EURUSD H1

Zakres wahań ponownie się zawęża co powinno sprzyjać pojawieniu się większego ruchu trendowego na skutek kapitulacji jednej ze stron rynku.
Od strony oznaczeń falowych obecny obraz rynku może wyglądać jak na obrazku powyżej (przy założeniu, że to jednak popyt skapituluje).

wtorek, 3 lipca 2012

EURUSD m15

Korzystając z okazji dotarcia rynku do wspomnianej strefy podaży i zakończenia potencjalnej fali trzeciej nastąpiło wejście w pozycję krótką na fali czwartej. Zamknięcie nastąpiło przy zniesieniu 38,2% w3.

magic S/R zones for EURUSD

magic S/R zones for EURUSD

Zakres wahań się zawęża, pewnie już niedługo czas na breakout...

FX News na Facebooku!

W celu usprawnienia komunikacji podstrona FX News została przeniesiona na profil Bloga na Facebooku. Zapraszam do polubienia profilu oraz miłej lektury :)

poniedziałek, 2 lipca 2012

EURUSD m30

W odpowiedzi na komentarz z poprzedniego wpisu - argumenty za dzisiejszym konserwatywnym longiem.

EURUSD m15

Dziś dość prosta transakcja. Otwarcie Londynu testuje wyznaczone wcześniej wsparcie. Brak podaży powoduje powrót kursu i zwyżkę do strefy oporu.

magic S/R zones for EURUSD

ZASTRZEŻENIE:
Treści przedstawione w artykule są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie niniejszego artykułu, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie niniejszego artykułu.