sobota, 29 maja 2010

EURUSD Weekly

W długim terminie, na wykresie tygodniowym, sytuacja na parze EURUSD może przedstawiać się tak jak na powyższym obrazku. Wynikałoby z tego, iż obecnie, przez najbliższe tygodnie / miesiące będzie kształtować się fala 4 (fala 2 według tych oznaczeń trwała około 3 miesięcy)...

piątek, 28 maja 2010

W20 PLN Daily

Kontynuacja...
Trochę czasu minęło od ostatniego wpisu odnośnie W20. Jak w poprzednim poście kurs przetestował poziom 50% i nastąpiła większa korekta po zakończonej fali 5.
Jeśli przyjąć cały ruch spadkowy za impuls, to obecne wzrosty, które też składają się 5 fal prawdopodobnie są dopiero falą (A) korekty. Wyglądałoby na to, iż teraz dopiero powstanie fala (B), a później jeszcze fala (C) w wielkiej korekcie, a następnie jeszcze jeden impuls w dół.
Tak to wyglądać może na chwilę obecną, a czy tak się stanie, to już tylko czas zna odpowiedź :).

czwartek, 27 maja 2010

EURUSD H1

Kontynuacja...

środa, 26 maja 2010

EURUSD H1

Możliwy scenariusz na parze EURUSD... Ruch spadkowy powinien dobiegać końca.

wtorek, 25 maja 2010

USDCHF Monthly

Na wykresie miesięcznym USDCHF prawdopodobnie można właśnie obserwować falę 3.

poniedziałek, 24 maja 2010

EURUSD H1

Możliwy układ fal na parze EURUSD...
ZASTRZEŻENIE:
Treści przedstawione w artykule są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie niniejszego artykułu, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie niniejszego artykułu.