sobota, 12 listopada 2011

W ostatnim czasie...

Rajd zyskownych pozycji wynosi obecnie 14 z rzędu (http://forex-analizy.blogspot.com/2011/11/w-ostatnim-czasie-cd.html). Tę serię zakłóciły w piątek skupy obligacji przez EBC oraz prognoza Goldman Sachs z kupnem euro do poziomu 1,4 za dolara. Doprowadziło to do zrealizowania zlecenia stop loss z pozycji krótkiej.
Można zatem zacząć kolejną serię ;-).

USDCHF D1

Zdaje się, iż notowania pary USDCHF mogą obecnie kończyć pięciofalową strukturę wzrostową. Zostałoby to potwierdzone przez przełamanie linii trendu...

EURUSD D1

Alternatywne oznaczenia dla pary EURUSD...

piątek, 11 listopada 2011

EURUSD H1

ZASTRZEŻENIE:
Treści przedstawione w artykule są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie niniejszego artykułu, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie niniejszego artykułu.