piątek, 13 stycznia 2012

EURUSD Monthly

W długim terminie wciąż scenariusz ze spadkową falą 3/C jest aktualny. Zgodnie z poprzednimi wpisami dotyczącymi wykresu miesięcznego nic się nie zmieniło i wszystko idzie, jak na razie, zgodnie z planem - cel na 1,1600 aktualny.

niedziela, 8 stycznia 2012

S&P 500 Quarterly


Kontynuując wpis z połowy października warto zwrócić uwagę na fakt, iż zbliżamy się do rozstrzygnięcia.
Rynek powoli zbliża się się do linii poprowadzonej po szczytach tworząc mniejszy obrót niż miał miejsce podczas spadków.
Jest to charakterystyczne dla ruchu korekcyjnego, natomiast jego potwierdzenie uzyskać można dopiero w momencie przełamania linii poprowadzonej po dołkach na jeszcze większym wolumenie.
W przeciwnym razie to scenariusz z korektą pędzącą ABC będzie w grze.
ZASTRZEŻENIE:
Treści przedstawione w artykule są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie niniejszego artykułu, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie niniejszego artykułu.