piątek, 15 czerwca 2012

magic S/R zones for EURUSD

a jeszcze do niedawna było tak czytelnie... trochę gęsto się zrobiło :).

czwartek, 14 czerwca 2012

EURUSD H1, magic S/R zones for EURUSD

Podsumowując ostatnie wpisy po piątce spadkowej notowania już wyrysowały to co miały wyrysować czyli układ 1/a, 2/b, 3/c.
Dodatkowo wpisuje się to w koncepcję stref popytu i podaży, pomiędzy którymi rynek poruszał się tworząc wspomniane fale.
Obecnie notowania utknęły pomiędzy silnymi oporami oraz wsparciami w skali intra co powinno przybliżać rynek ten do breakoutu.

środa, 13 czerwca 2012

W ostatnim czasie...

Czekając na mecz można było zrobić zestawienie poczynań od końca maja...
Oczywiście nie wszystkie transakcje były publikowane na Blogu, tylko te najciekawsze :).

magic S/R zones for EURUSD

Dość ciężki do złapania retest strefy popytu, gdyż pojawił się w nocy. Od strony Teorii Fal odbył się on na fali 2/B dając wejście na falę 3/C do strefy podaży w skali intra. Jest to konsekwencja wcześniejszej piątki spadkowej.

wtorek, 12 czerwca 2012

EURUSD H1

Kolejny test strefy popytu spowodował potencjalne zakończenie pięciofalowej struktury spadkowej tworzącej się od wczoraj. To natomiast od strony oznaczeń falowych przyczynia się do obecnej korekty.

magic S/R zones for EURUSD

Wczoraj rano sygnalizowałem odbicie od silnej historycznie strefy podaży. W skali "midterm" została dzięki temu wypełniona pusta przestrzeń pomiędzy ostatnimi strefami supply i demand. Dziś w nocy rynek testując wcześniej wyznaczoną strefę popytu przeszedł w fazę lokalnej korekty odbijając się od niej.
Obecnie krótkoterminowe opory są wyznaczone w skali intra.

poniedziałek, 11 czerwca 2012

magic S/R zones for EURUSD

Po teście podaży systematycznie zbliżamy się do poprzedniej strefy popytu. Dość czytelny ruch.
W skali intra widoczne są najbliższe opory dla rynku, gdzie inwestorzy dokładali pozycje krótkie.

magic S/R zones for EURUSD

Pod koniec maja została wyznaczona silna strefa podaży, dziś to właśnie od niej po luce hossy rynek się odbił. Dlatego warto zawsze pamiętać o historycznie istotnych poziomach.
ZASTRZEŻENIE:
Treści przedstawione w artykule są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie niniejszego artykułu, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie niniejszego artykułu.